خوردن واژن زن توسط مرد

خوردن واژن زن توسط مرد

خوردن واژن زن توسط مرد

خوردن واژن همسر

خوردن واژن همسرتان نکته های خاصی دارد که باید در ادامه بخوانید اگر چه ترشحات معمولی خانم­ها که از اندام تناسلی آنان خارج می‌گردد، پاک است، ولی هنگامی‌ آمیزش جنسی و زمانی که زن به اوج لذت جنسی می­رسد، نجس بوده و حکم منی مردان را از نظر شرعی و بهداشتی پیدا خواهد کرد و برای شما مضراتی خواهد داشت.

 

خوردن واژن زن ار نظر شرعی

مکیدن اعضاى تناسلى زن و شوهر و وارد کردن آلت در دهان زن با رضایت همدیگر در صورتی که باعث بیماری نشود، از نظر شرعی اشکال نخواهد داشت ولی بلعیدن عمدی رطوباتی که خارج می شود ،حرام خواهد بود. اما اگر زن راضی نباشد، مرد نمی تواند زن را مجبور به مکیدن آلت تناسلی خود بکند

احکامی که در این مورد بیان شده است را مطالعه نمایید در زندگی زناشویی سعی نمایید با رعایت و احترام به همدیگر کانون خانواده خود را محکم تر نگه دارید خوردن مایع منی باید با رضایت طرفین باشد اگر همسرتان راضی نباشد حرام می باشد پس مجبور به خوردن مایع منی نکنید.

 

خوردن ترشحات واژن

ترشحات آلت تناسلی قبل از خروج منی هر چند نجس نیست، اما چون جزء خبائث است و خوردن آن نیز از نظر شرعی حرام خواهد بود.لیسیدن آلت تناسلی اگر مایعی فرو نرود اشکال ندارد اما از جهت بهداشتی این کارها مناسب نیست و سبب بیماری های مختلف می شود و چه بسا در گرایش به چنین رفتارهای غیر عادی نیاز به رجوع مشاور و راونشناس خانواده و تنظیم خانواده خواهد داشت.

 

اگر ناخواسته وارد فضای دهان­تان گردید، فوراً آن را بیرون بریزید. دهان خود را شسته و و با شوینده­‌های مخصوص دهان، آن را ضدعفونی و پاک کنید چون دارای مواد میکروبی خواهد بود.

 

عوارض خودن واژن زنان

خوردن واژن و منی طرفین مشکلات زیادی برای حلق و دهان، معده و دستگاه گوارش پیش می آورد. باعث مضرات زیادی برای روده‌ها و کلیه‌ها می‌باشد. شاید یکی از علل نجاست و حرمت خوردن آن‌ها به خاطر وجود مشکلات و مضراتی باشد که خوردن این گونه ترشحات در بدن شخص ایجاد خواهد کرد.

 

معمولاً منی و ترشحات اندام تناسلی وقتی از دستگاه تناسلی و ادرار خارج می‌شود، میکرب­های زیادی را که در مجرای ادرار هست، با خود خواهد داشت.

 

چون آن منطقه ­ها و مجرای ادرار بسیار آلوده است، احتمال سرایت میکرب­ها زیاد بیشتر هست و به راحتی میکروب­ها و باکتری­های دستگاه تناسلی به مجاری حلق و معده وارد می‌شود. باعث عفونت و سرایت بیماری به بخش‌های دیگر بدن فرد خواهد شد.

 

به گزارش همچنین علاوه بر انتقال باکتری­ها و میکروب‌های مجرای ادرار، موجب انتقال و سرایت بیماری‌های مقاربتی نظیر ایدز، سیفلیس، سوزاک خواهد شد. اگر یکی آلوده به بیماری مقاربتی باشد، به راحتی سیفلیس و سوزاک و ویروس ایدز وارد دهان و حلق خواهد شد . مشکلات زیادی را برای فرد مورد نظر بوجود خواهد آورد.

 

 

Share this post