بهترین ساعت نزدیکی با همسر چه وقت است

بهترين ساعت نزديكي با همسر چه وقت است

بهترین ساعت نزدیکی با همسر چه وقت است

بهترین ساعت نزدیکی با همسر چه وقت است

بهترین ساعت برای نزدیکی از دیدگاه هر زوجی ممکن است متفاوت باشد اما نزدیکی کردن با همسر بهتر است در وقت و موقع مناسب انجام شود تا لذت جنسی زوجین دو چندان شود. در برخی از ساعت های شبانه روز نزدیکی با همسر بیشتر لذت بخش است و بهترین ساعت نزدیکی با همسر صبح ها است. البته برخی از بهترین ساعت های نزدیکی با همسر ممکن است برای برخی زوجین خوب نباشد که می توانند کمی جا به جا کنند. تحقیقات جدید نشان داده است که بهترین زمان برای داشتن رابطه جنسی در ۷:۳۰ صبح است، یا حدود ۴۵ دقیقه پس از بیدار شدن از خواب. مطالعه‌ای بر روی ۱۰۰۰ نفر، در مورد بهترین زمان‌های روز برای انجام فعالیت‌های مورد علاقه، نشان می‌دهد که ساعت‌های ابتدایی پس از بیدار شدن زمانی است که میزان هورمون تستسترون و سطح انرژی شما در بالاترین سطح خود قرار دارد و اندورفین حاصل از نزدیکی با همسر تاثیر بسزایی در ایجاد حس خوب و انرژی در بقیه ساعات روز خواهد داشت.

اگر برای نزدیکی با همسر اشتیاق دارید، نیازی به موکول کردن آن به زمان خاصی نیست. در واقع هر زمانی که شما بیشترین اشتیاق را داشتید، بهترین زمان رابطه جنسی است. با این حال برخی زمان‌های خاص وجود دارند که لذت حاصل از رابطه جنسی را دو چندان می‌کنند؛

بنابراین ضروری نیست که حتما نزدیکی را به چنین زمان‌هایی موکول کنید، اما برای گرفتن نتیجه بهتر و تجربه یک ارگاسم شدید و با کیفیت، می‌توانید تجربه رابطه در چنین زمان‌هایی را نیز در نظر بگیرید.

 

Share this post